Centrum Radioterapii i Usprawniania

Centrum Radioterapii i Usprawniania, to część firmy NU-MED GRUPA SA działającej jako podmiot leczniczy z siedzibą w Elblągu, przy ul. Królewieckiej 146.

Centrum Radioterapii i Usprawniania, posiada w swojej strukturze Szpital oraz Zakład Radioterapii, w których świadczy usługi medyczne z zakresu radioterapii onkologicznej. Jest to nowoczesny, usytuowany przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym Ośrodek, zapewniający Pacjentom pełne bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę.

Szpital, to nowo wybudowany, działający od stycznia 2013 r., pięćdziesięciołóżkowy Oddział Radioterapii. Zakład Radioterapii wyposażony jest w trzy akceleratory (urządzenia do leczenia promieniowaniem jonizującym), Zakład Fizyki Medycznej, modelarnię, strukturę umożliwiającą bezpieczną opiekę pielęgniarską.

Do państwa dyspozycji pozostaje zespół doświadczonych lekarzy radioterapeutów, internistów, techników radiologii, fizyków medycznych oraz pielęgniarek. Służą swą wiedzą i doświadczeniem.

Dzięki lokalizacji Centrum na granicy województwa warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego, poprzez niebagatelne zwiększenie dostępności wielu pacjentów może znacznie szybciej podjąć leczenie metodą radioterapii, co z kolei przekłada się na większą szansę powrotu do zdrowia.

Centrum Radioterapii i Usprawniania posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na działalność z zakresu radioterapii onkologicznej, gwarantującą bezpłatne świadczenia medyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dotyczącą radioterapii onkologicznej i korzystania ze świadczeń realizowanych w naszym Ośrodku.

Kontakt

ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg
Rejestracja tel. 055 235 89 00
tel. 055 235 89 01, fax 55 235 89 02
Poniedziałek - Piątek godz. 8.00 - 18.30

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 stycznia 2015 r. rozpoczęliśmy leczenie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz szpitali zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr tel. 55 235 89 01.
http://pakietonkologiczny.gov.pl/